Który żel budujący wybrać, żeby stworzyć wymarzoną stylizację paznokci?

Rose Pink
Sekretem Żelu Budującego Rose Pink jest rewelacyjna konsystencja, dzięki której modelowanie krzywej C staje się dziecinnie proste. Symetryczna krzywa C świadczy o dobrej stylizacji paznokcia. Indigo Rose Pink jest odpowiedzią na to wyzwanie! Samopoziomujący się, żel średnio-gęsty idealnie układa się w pożądany kształt, nie rozchodząc zbyt mocno na brzegi i nie zalewając skórek. Żel do utwardzania naturalnej płytki lub do uzupełnień.

Perfect clear
Indigo Perfect Clear to ekspresowy żel budujący uv, przeźroczysty, średnio-gęsty, z faktorami UV i formułą przeciwko żółknięciu paznokci. Niezwykle elastyczny i “miękki” w modelowaniu, posiada bardzo dużą przyczepność do naturalnej płytki. Może być używany jako żel bazowy pod dalszą stylizację. Często jest stosowany do utwardzania nauralnej płytki- świetnie się sprawdza do tego zadania, ponieważ nie zalewa skórek. Praca z Indigo Perfect Clear jest szybka i wygodna.
Jest to uniwersalny, niezawodny i super szybki żel posłuszny Stylistom.

Builder Clear
Krystaliczny żel budujący o gęstej konsystencji. Nie rozlewa się, nie cofa się w lampie do paznokci, nie zażółca french manicure.
Podczas pracy z Indigo Builder Clear z łatwością wymodelujemy tunel oraz nadamy pożądany kształt paznokciom.
Ulubieniec Stylistów, którzy preferują gęste żele.

Easy Shape Builder
Gęsty żel budujący który nie piecze w lampie!
Z przyjemnością prezentujemy budujący żel uv, którego aplikacja jest dziecinnie prosta: gęsta konsystencja zabezpiecza przed zalaniem skórek oraz trzyma się linii bocznych wyznaczonych przez Stylistę. Jednocześnie jest to żel samopoziomujący, wyrównując powierzchnię paznokcia.